Sosy sojowe 

Sos sojowy to jeden z tych składników, bez których kuchnia azjatycka na pewno nie byłaby taka sama. Stosuje się go do wielu dań, w praktycznie wszystkich krajach Azji, a szczególnie w Japonii, Tajlandii, Wietnamie czy Indonezji.

Nasz sklep gwarantuje szeroki wybór sosów sojowych do różnych zastosowań. Oferujemy bardzo ceniony sos sojowy Kikkoman, który jest chyba najbardziej uniwersalną przyprawą do dań kuchni azjatyckiej, w tym do sushi, mięs i potraw z woka.

Popularnym wyborem na całym świecie jest sos sojowy jasny, który stanowi bardzo dobrą alternatywę dla klasycznej, ciemnej wersji, charakteryzującej się znaczną gęstością. W obu przypadkach przyprawa gwarantuje doskonały, słodko-kwaśny smak, który idealnie koresponduje z większością azjatyckich potraw.

Ciekawą propozycją jest także bezglutenowy sos sojowy, stworzony specjalnie z myślą o alergikach. W procesie produkcji ziarna zbóż zastąpiono ziarnami soi, co umożliwia bezproblemowe spożywanie sosu przez osoby będące na diecie bezglutenowej.

Warto również wyróżnić sos sojowy grzybowy, w którego składzie znajdziemy słynne czarne grzyby z Chin. Ten produkt jest znakomitą alternatywą dla ciemnej wersji klasycznego sosu sojowego.

Nie ma wątpliwości, że sos sojowy musi się znaleźć w kuchni każdej osoby, która lubi azjatyckie potrawy i chce je przyrządzać we własnym zakresie. Wybierz wersję dla siebie i dodaj swoim daniom dalekowschodniego wyrazu.

Brak produktów

To be determined Dostawa
0,00 zł Suma

Złóż zamówienie