Pałeczki 

Według badaczy używa się ich już od około 5 tysięcy lat. Pałeczki do sushi i innych typowo azjatyckich potraw są bardzo charakterystycznym symbolem tego kontynentu. W Japonii, Chinach czy Korei mało kto wyobraża sobie jedzenie ryżu przy pomocy widelca. Inaczej jest co prawda chociażby w Tajlandii czy Indonezji, ale to nie zmienia faktu, że pałeczki są najpopularniejszymi sztućcami w Azji. Mało tego – coraz częściej można je znaleźć także w europejskich domach.

W naszym sklepie znajdziesz pałeczki bambusowe w różnych wersjach kolorystycznych. Szczególnie polecamy Ci eleganckie komplety, które staną się idealnym uzupełnieniem uroczystej kolacji z ukochaną osobą. Jeśli kuchnia azjatycka jest Ci bardzo bliska, takich pałeczek nie może zabraknąć w Twojej kuchni.

Od czego zależy cena pałeczek do sushi? Przede wszystkim od jakości wykonania, użytego materiału, grubości i wyważenia samych pałeczek. W końcu liczy się nie tylko ich efektowny wygląd, ale także (a może głównie) to, czy będą się dobrze sprawdzać podczas jedzenia. Dlatego stawiaj na sprawdzone produkty renomowanych firm.

Pałeczki do sushi są doskonałym pomysłem na elegancki prezent – szczególnie w TAKIM wydaniu. Jeśli szukasz inspiracji na podarunek dla bliskiej osoby, która jest fanem azjatyckiej kuchni, to ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę! 

Brak produktów

To be determined Dostawa
0,00 zł Suma

Złóż zamówienie