Sosy / Pasty 

Sosy są prawdziwym skarbem kuchni azjatyckiej. Dodaje się je do wszystkiego i pod wszelkimi możliwymi postaciami. To również dzięki nim dania japońskie, koreańskie, chińskie czy tajskie nabierają tak wyjątkowego smaku i aromatu. My mamy to szczęście, że możemy korzystać z gotowych produktów, dostępnych na wyciągnięcie ręki.

W naszym sklepie znajdziesz wszystkie najważniejsze sosy azjatyckie, które stanowią trzon dalekowschodniej kuchni. Przykładem jest sos rybny, który można stosować praktycznie do każdego dania tajskiego czy wietnamskiego, szczególnie z dodatkiem trawy cytrynowej.

Kolejny bardzo popularny sos azjatycki, który także jest dostępny w naszym sklepie, to sos śliwkowy, który fantastycznie uzupełnia smak smażonych dań – chociażby sajgonek czy makaronu, dodając do nich odrobinę słodko-kwaśnych nut.

Każdy fan pikantnych smaków doskonale zna sos chilli, który także jest powszechnie stosowany w kuchni azjatyckiej. Można go używać do wszystkiego, a szczególnie do mięs i warzyw, dodając im tym samym wyrazistości.

Sos ostrygowy to klasyka azjatyckiej kuchni. Dalekowschodni mistrzowie kuchni dodają go niemal do wszystkiego, a przodują w tym Tajowie, Japończycy i Koreańczycy. On także jest dostępny w naszym sklepie.

Mnogość azjatyckich soków sprawia, że nie sposób opisać je wszystkie w kilku słowach. Najlepiej jest więc samemu przekonać się o ich właściwościach. Kochasz tajskie jedzenie? Obowiązkowo wybierz sos do pad thai. Uwielbiasz wyraziste zupy? Świetnym wyborem będzie dla Ciebie sos sriracha. 

Brak produktów

To be determined Dostawa
0,00 zł Suma

Złóż zamówienie