Oleje 

Wiele osób zna doskonałe właściwości oleju kokosowego, jednak nie wszyscy wiedzą, że jest to bardzo popularny produkt spożywczy stosowany w kuchni azjatyckiej, przede wszystkim tajskiej. Warto wziąć przykład z Tajów i także sięgnąć po olej kokosowy, który jest doskonałą alternatywą dla oleju rzepakowego, a tym bardziej tłuszczów zwierzęcych. Przeczytaj o zastosowaniach tego produktu.

Wbrew różnym mitom olej kokosowy nadaje się do jedzenia. W Azji jest bardzo popularnym produktem do smarowania oraz niemal powszechnym składnikiem wielu dań. Przede wszystkim jednak wykorzystuje się go do smażenia mięs. Warto wiedzieć, że olej kokosowy ma bardzo wysoki punkt dymienia. Co to oznacza? Może być świetnym zamiennikiem dla wszelkich tłuszczów stosowanych w kuchni. Zastąpi skrajnie niezdrowy smalec, toksyczny przy dłuższym smażeniu olej rzepakowy czy niepraktyczne masło. To idealny wybór dla osób, które chcą wiedzieć, że jedzą zdrowo i dbają o linię.

Gdzie kupić olej kokosowy? Najlepiej w naszym sklepie, ponieważ mamy szeroki wybór tych produktów, przeznaczonych do różnych zastosowań. Dzięki temu możesz z łatwością znaleźć olej, który idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni czy w łazience.

Pamiętaj, że olej kokosowy to bardzo cenne źródło witamin i protein, dlatego jest także wykorzystywany w kosmetyce. Szczególnie poleca się go osobom mającym problemy z włosami, skórą i paznokciami – może być stosowany np. jako nawilżająca maska na włosy.

Brak produktów w tej kategorii

Brak produktów

To be determined Dostawa
0,00 zł Suma

Złóż zamówienie