Mleczka kokosowe 

Trudno sobie wyobrazić bez niego azjatycką kuchnię. Mleko kokosowe to jeden z najczęściej stosowanych składników orientalnych dań, jego cena nie jest wygórowana. Kochają je przede wszystkim mieszkańcy Azji Południowo-Wschodniej, masowo wykorzystują je Tajowie, Birmańczycy czy Indonezyjczycy.

Jeszcze do niedawna wiele osób miało problem z tym je gdzie kupić? Na szczęście popularność kuchni azjatyckiej w naszym kraju jest już tak duża, że produkt ten stał się bardzo dostępny. W naszym sklepie znajdziesz jego najpopularniejszą postać, czyli mleko kokosowe w puszce. Dzięki hermetycznemu zamknięciu zachowuje ono swoje właściwości smakowe oraz walory odżywcze. Oferujemy także mleka kokosowe w kartonie i light dla osób dbających o linię. Ceny mleka kokosowego różni się w zależności od rodzaju i pojemności opakowania. 

Mleko kokosowe oferowane w naszym sklepie jest idealnym wręcz uzupełnieniem dla dań mięsnych, zup czy sosów. W kuchni tajskiej stosuje się go do większości potraw, aby złagodzić ostry smak przypraw i zapewnić daniu lepszą konsystencję. Mleczko kokosowe jest bardzo delikatne i świetnie komponuje się chociażby z curry.

Zastanawiasz się gdzie kupić mleko kokosowe? W naszym sklepie! Znajdziesz w nim także olej kokosowy, który warto stosować jako alternatywę dla zwykłego oleju rzepakowego czy smalcu. Jest znacznie zdrowszy, doskonale nadaje się do smażenia, ponieważ osiąga wysoki punkt dymienia. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny, przełam konwencję i sięgnij właśnie po olej kokosowy – cenne źródło kwasu laurynowego wspomagającego układ odpornościowy. 

Brak produktów

To be determined Dostawa
0,00 zł Suma

Złóż zamówienie