Herbaty / Napoje 

Herbata to jedna z najlepszych rzeczy, jaką zawdzięczamy Azji. Nie jest do końca pewne, które ludy zaczęły ją uprawiać jako pierwsze, choć najstarsze wzmianki wskazują na tereny dzisiejszych Chin. Wiemy natomiast, że herbata jest znana ludzkości od kilku tysięcy lat. Dziś mamy wiele jej rodzajów, jednak najbardziej cenione są odmiany azjatyckie, cechujące się wyjątkowym smakiem, aromatem i właściwościami odżywczymi. Czołówkę napojów z Azji stanowią herbata matcha oraz herbata imbirowa.

Szczególnie popularna jest ta ostatnia. Uchodzi za doskonałe lekarstwo na wiele dolegliwości i jeden z najlepszych składników medycyny naturalnej. Herbata imbirowa to gotowy przepis na przeziębienie, ból gardła, katar, kaszel, nawet gorączkę i nudności. Jej picie poprawia krążenie i wzmaga koncentrację. Ponadto napój działa jak swoista miotła, usuwając z organizmu toksyny i wolne rodniki. Regularne picie herbaty imbirowej jest więc receptą na zdrowie, znakomite samopoczucie i... udane pożycie, o czym wiedzieli już starożytni Chińczycy.

Nie przepadasz za herbatą imbirową? W naszym sklepie znajdziesz też doskonałą w smaku herbatę z owoców Yuzu, które stanowią cenne źródło witaminy C. Picie tej herbaty jest świetnym sposobem na wzmocnienie odporności i skrócenie walki z chorobą.

Dodatkowo oferujemy Ci herbatę z aloesem, czyli bardzo znanym składnikiem ułatwiającym trawienie, przyspieszającym gojenie się ran oraz wspomagającym układ immunologiczny.

Wybierz herbatę dla siebie i zasmakuj Azji w chłodne wieczory!

Brak produktów w tej kategorii

Brak produktów

To be determined Dostawa
0,00 zł Suma

Złóż zamówienie